О projekcie

Dzielenie się prezentacjami w sieci zawsze było niełatwe. Ciągle musimy robić prezentacje: w szkole, na uczelni, dla naszych szefów i kolegów, dla inwestorów. Istnieje wiele rozwiązań do tworzenia prezentacji, więc samo jej zrobienie nie jest wielkim problemem. Natomiast kiedy musisz udostępnić tę prezentację dla ludzi korzystających z różnych systemów operacyjnych i pakietów biurowych, to wtedy dopiero pojawia się problem.

Tak przynajmniej było, zanim powstał serwis SlidePlayer.

Nasz zespół zawsze szukał możliwości zrealizowania projektu, który rozwiązałby jakiś problem. Projekt, który zasługiwałby na szczere „Dziękuję!” od użytkowników. Jesteśmy przekonani, że SlidePlayer jest właśnie takim projektem, którego szukaliśmy. I takim, którego szukałeś Ty, jeśli musisz publikować prezentacje w sieci i dzielić się nimi z kimś jeszcze.

„Okej” – pomyśleliśmy. Stworzenie prezentacji nie jest wielkim wyzwaniem. Jeśli prezentacja wyszła duża, wysłanie jej poprzez maila już mogłoby być trudniejsze. Ale prawdziwy problem zaczynał się dopiero wtedy, gdy odbiorca nie miał tego samego pakietu biurowego co Ty, i po prostu nie mógł otworzyć tego, co mu przysłałeś! Zatem postanowiliśmy rozwiązać dwa problemy za jednym zamachem – SlidePlayer posiada własny odtwarzacz prezentacji, który odtwarza bezpośrednio w przeglądarce, co pozbawia Cię konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i sterowników. SlidePlayer przetworzy Twoją prezentację i udostępni ją innym.
Świetnie, nieprawdaż?

SlidePlayer jest w 100% bezpłatny i przyda się zarówno tym, którym trzeba podzielić się prezentacją z innymi i tym, którzy szukają doskonałych prezentacji na podstawie których można zrobić własną. Już teraz projekt posiada największy na świecie zorganizowany katalog prezentacji i ich liczba ciągle rośnie z każdą chwilą.

Miłego dnia i przyjemnej pracy z SlidePlayer!

Reklamy Google